Producenci

Ekologiczny proszek do prania - BIO

Ostatnio uwagę konsumentów w wielu krajach europejskich i wśród naszych rodaków przykuwa ekologiczny proszek do prania, wykonany wyłącznie z naturalnych składników. Nie jest to zaskakujące, ponieważ przyjazne dla środowiska proszki i bezpieczne detergenty nie mają szkodliwego wpływu na organizm ludzki, a także nie szkodzą środowisku, a jednocześnie radzą sobie ze wszystkimi zanieczyszczeniami nie gorzej niż zwykłe chemikalia domowe.

/newline/

Co zawiera naturalny proszek do prania?

Aby uzyskać bezpieczny eko proszek do prania, z reguły stosuje się sole sodowe kwasów tłuszczowych oleju roślinnego i innych naturalnych tłuszczów jadalnych. Ponadto skład tych proszków nigdy nie zawiera chloru i jego składników, a także sztucznych aromatów, środków powierzchniowo czynnych i fosforanów, które niszczą żywe komórki, zmniejszają odporność i przyczyniają się do występowania różnych reakcji alergicznych. Bezpieczne proszki do prania bez chemii i detergenty to kompetentna alternatywa dla szkodliwej chemii gospodarczej. O ich przyjazności dla środowiska świadczą nie tylko certyfikaty czystości, ale także samo opakowanie wykonane z materiałów biodegradowalnych.

Każdy składnik proszku do prania naturalnego bardzo szybko rozkłada się w wodzie, a po rozkładzie do atmosfery nie uwalniają się toksyczne pierwiastki, które są uwalniane w dużych ilościach przez zwykłe proszki fosforanowe. Warto zauważyć, że bezfosforanowe proszki do prania bio nigdy nie są testowane na zwierzętach, ponieważ ich producenci dbają o ekologię środowiska, jako całości.Te detergenty są zawsze wytwarzane według ścisłej receptury przy użyciu nowoczesnej technologii. Wszystkie proszki do prania ekologiczne nie niszczą tkaniny, łatwo usuwają nieprzyjemne zapachy, zachowują wyrazistość koloru tkaniny i można w nich prać nawet w temperaturach od 40 do 95 stopni. Ekologiczny proszek do prania to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zachować zdrowie swojej rodziny i środowiska.

Ekologiczny proszek do prania

Gama proszków do prania eko jest niesamowita dzięki swojej różnorodności. Dlatego trudno jest dokonać właściwego wyboru, który proszek do prania jest najlepszy.

Najlepsza, jakość prania to proszek bio, który odpowiada następującej formule:

Wysokiej jakości pranie

Im lepszy proszek ekologiczny, tym skuteczniejsze pranie. Powinien usuwać wszystkie główne rodzaje zanieczyszczeń. Najlepszy proszek do prania bio zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu na tkaninie. Delikatnie pierze i pielęgnuje tkaniny. Pościeli nadaje lekki aromat świeżości i nie ma ostrych zapachów.

Bezpieczeństwo ludzi i środowiska

Wysoka skuteczność prania powinna być osiągnięta poprzez zastosowanie tylko takich składników chemicznych, które nie są szkodliwe dla ludzi i nie szkodzą środowisku. Najlepszy ekologiczny proszek do prania nie zawiera fosforanów i innych szkodliwych substancji aktywnych chemicznie. Aby zdecydować, który wybrać, należy dokładnie zbadać jego skład.

Ochrona pralki

Najlepszy proszek do prania bez chemii nie wpływa na delikatne elementy i części układu hydraulicznego. Powinno to zmniejszyć obciążenie pralki. Substancje detergentowe zapobiegają tworzeniu się kamienia, który szybko skraca żywotność pralki: bez rozpraszania ciepła nagrzewnica przegrzewa się i ulega awarii, kamień pokrywa kratki, zawory. Połączenie brudnej wody i niespełniającego norm lub chemicznego proszku spowoduje zatkanie otworów, które pozwolą detergentom dostać się do bębna. Z tego powodu proszek i płyn do płukania pozostają, a pranie odbywa się bez nich, co bezpośrednio wpływa, na jakość prania. Proszek do prania ekologiczny przedłuża żywotność pralki.

Eko proszek do prania bez fosforanów, także do prania ręcznego

Ekologiczny proszek do prania nowej generacji z biodegradacją ponad 90%, a tym samym bezpieczny dla zdrowia ludzkiego i środowiska. Proszek eko jest specjalnie zaprojektowany do prania w pralkach automatycznych i prania ręcznego w temperaturach od 30 do 90 stopni. Nadaje się do prania ubrań i bielizny z tkanin naturalnych, syntetycznych i mieszanych. Najlepszy naturalny proszek do prania jest uniwersalny do bielizny białej i kolorowej. Najważniejsze jest to, że nie zawiera fosforanów, barwników ani aromatów. Delikatnie czyści i pielęgnuje tkaniny oraz dokładnie spłukuje się z tkanin.

Naturalne proszki do prania w ofercie sklepu internetowego bionaura.pl

  • Ekologiczny proszek do prania dla alergików Sodasan przeznaczony jest dla osób posiadających wrażliwą skórą podatną na reakcje uczuleniowe. Nie zawiera barwników, konserwantów, olejków perfumowanych. A posiada składniki wpływające na blokowanie osadzania się w pralce kamienia bez względu na twardość wody. Pranie jest wykonywane w zmiękczonej wodzie, dzięki czemu uzyskiwany jest doskonały efekt. W skład proszku do prania bio wchodzi mydło oparte na olejkach roślinnych: palmowym i kokosowym. Po praniu na ubraniach czy pościeli nie pozostają resztki mydła, nieobserwowane są podrażnienia skóry. Wykorzystywane w składzie proszku krzemiany zabezpieczają tkaniny przed blaknięciem a pralkę przed ewentualną korozją. Inne składniki ekologicznego proszku do prania to sole kwasu cytrynowego, które zapobiegają powstawaniu kamienia. Proszek nie posiada w swoim składzie rozjaśniaczy optycznych, dlatego materiały kolorowe są zabezpieczone.
  • Naturalny proszek do prania białego Balja zawiera w swoim składzie składniki biodegradowalne. Enzymy biorące udział w praniu dbają o tkaniny, nie powodują mechacenia, pozostawiają świeżość i czystą biel. Do produkcji proszku bio wykorzystano mydło na bazie oleju laurowego oraz oliwy, dzięki czemu wyprana odzież, pościel czy ręczniki będą przyjemne w dotyku. Proszek nie zawiera składników chemicznych, jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.
  • Ekologiczny proszek do prania kolorowego BioGa jest bezpieczny dla skóry, dlatego można go używać nie tylko do prania w pralce, ale również do prania ręcznego. Zastosowane do jego produkcji składniki mineralne są bezpieczne, nie wykorzystano barwników, fosforanów, można prać bieliznę dla niemowląt. Jest to proszek bio na naturalnych składnikach, który jest bezpieczny dla skóry, ale bezwzględny dla brudu.Tkaniny stają się delikatne, ładnie pachną i są czyste.
  • Proszek do prania ekologiczny Ecover może być wykorzystywany do prania w niskich temperaturach. Wyprodukowany na naturalnych składnikach mineralnych i roślinnych, zawiera substancję na bazie drożdży, która skutecznie usuwa brud z tkanin. Jest przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń, takich jak plamy z wina, owoców, ziół itp. Proszek nie zawiera fosforanów i wybielaczy, jest bezpieczny dla skóry i całego ekosystemu. Jest szybko i całkowicie biodegradowalny, nie zawiera produktów ropopochodnych. Proszek do prania eko posiada lekki aromat składników roślinnych, nie zawiera syntetycznych zapachów. Naturalny skład proszku do prania bio pozwala z jednej strony osiągnąć wysoką wydajność prania (nie gorszą niż konwencjonalny proszek), a z drugiej strony bezpieczeństwo i przyjazność dla środowiska.

Sklep internetowy bionaura.pl – naturalne proszki do prania

Eko proszek do prania jest szeroko reklamowanym produktem. Ale najlepszą rekomendacją jest własne doświadczenie, nasi klienci często wysyłają pytania, recenzje dotyczące naszych bezpiecznych proszków bio. Według ich opinii najważniejszą kwestią jest to, że proszek do prania doskonale usuwa plamy i zabrudzenia. Klienci naszego sklepu internetowego doceniają proszki naturalne za przeciwdziałanie osadzaniu się kamienia, dzięki czemu wydłużają sprawność pralki. Obecnie ludzie mają świadomość składu proszków do prania i starają się wybierać bezfosforanowe proszki eko, które są nieszkodliwe dla ludzi. Wiele osób zwraca uwagę na ładny, delikatny zapach proszków bez chemii. W naszym sklepie można zakupić wiele produktów naturalnych takich jak ekologiczne kosmetyki do twarzy i ciała, do makijażu, dla dzieci. A także eko produkty do domu: ekologiczny papier toaletowy, mydła naturalne, płyn do mycia naczyń bio, ekologiczny płyn do prania i płukania itp.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl