Producenci

Czarna pasta do zębów z węglem aktywnym

 

Reklamy w telewizji, modele, którzy uśmiechają się do nas na każdym kroku z ekranu telewizora czy wszechobecna moda na lśniące i śnieżnobiałe zęby. Współcześnie bardzo popularne i powszechne jest dbanie o uzębienie, ponieważ nie chodzi już tylko kwestie zdrowotne, ale wizerunkowe i estetyczne. Białe, lśniące i błyszczące zęby to podstawa w atrakcyjnym wyglądzie każdego człowieka. 

/newline/

Opinia o ludziach, którzy ze szczególną uwagą dbają uzębienie jest zdecydowanie bardziej pozytywna, aniżeli o osobach ignorujących pielęgnację i czyszczenie zębów. W dzisiejszych czasach niewątpliwie warto dbać o swoje uzębienie, ponieważ wiele to mówi o człowieku oraz może wpłynąć na odbiór i opinię wśród innych ludzi.

Osiągnięcie pięknych i błyszczących zębów to  prosta sprawa dzięki czarnej paście do zębów wybielającej.

Wystarczy odpowiednio o nie dbać, czyli codziennie myć, szorować i czyścić oraz w miarę regularnie odwiedzać dentystę. Tylko tyle i aż tyle. Mycie zębów to czynność, która wpajana jest do nawyków każdego człowieka od najmłodszych lat. Szczotka i pasta do zębów towarzyszą ludziom na całym świecie, a czyszczenie uzębienia to coś podstawowego, wręcz rytuał większości ludzi. Osiągnięcie lśniąco-białych zębów wymaga jednak odpowiedniego podejścia do tego procesu. Dodatkowo pasta odpowiedniego typu będzie zdecydowanie pomocna. Z tego powodu naukowcy i dentyści ciągle rewolucjonizują i rozwijają rynek past do zębów. W ten właśnie sposób powstała innowacyjna czarna pasta do zębów z węglem aktywnym, która wykazuje się wyższą skutecznością w wybielaniu zębów oraz chronieniu ich przed próchnicą i innymi chorobami.

Czarna pasta do zebow, która wybiela uzębienie. Mit, hit czy czarna magia?

Kiedy myślimy o pięknym i wymarzonym uzębieniu widzimy śnieżną biel i połysk. Ostatnie nasze skojarzenie to z pewnością czarny kolor. Skąd więc pomysł, aby do czyszczenia zębów używać czarnej pasty, która w ogóle nie kojarzy się z czystością, a tym bardziej z lśnieniem i błyskiem. Jednak czarna pasta do zębów nie pozostawia żadnych zabarwień po spłukaniu, przez co staje się bardzo interesującym rozwiązaniem dla osób poszukujących nowych metod szczotkowania. Zdecydowanie warto zainteresować się tą metodą, ponieważ jest przebadana, naturalna, a co najważniejsze skuteczna i bezpieczna.

Węgiel aktywny - jak to w ogóle działa?

Węgiel aktywny obecny w czarnej paście do zębów wybielającej działa niczym filtr. Dzieje się tak za sprawą jego amorficzności, czyli zdolności do układania w nieregularny sposób i porowatej strukturze, które umożliwiają gęste upakowanie atomów węgla w cząsteczce. Dzięki temu, gdyby "rozwinąć" wszystkie atomy jednego grama węgla aktywnego na płaskiej przestrzeni, pokryłyby one powierzchnię dwunastu kortów tenisowych. Właśnie dzięki tym właściwościom czarna pasta do zebow działa jak filtrator, który oczyszcza płytkę zęba przez różnego rodzaju zabarwieniami. Intensywne czerwone wino, czarna kawa czy herbata bądź papierosy. Przebarwienia, które powodowane są przez dowolne substancje, zostaną przefiltrowane i oczyszczone przez węgiel aktywny obecny w czarnej paście do zębów wybielającej. Wielu ludzi i internautów niezwykle chwali metodę czyszczenia zębów węglem aktywnym oraz udowadnia zdjęciami, że efekty są widoczne.

Zakup, zrobienie i stosowanie czarnej pasty do zębów z węgla aktywnego.

Czarna pasta do zębów wybielająca, która w swoim składzie zawiera węgiel aktywny dostępna jest w wielu drogeriach oraz aptekach. Warto jednak sprawdzać skład takich produktów, aby wybierać te ekologiczne i naturalne, ponieważ tylko takie są skuteczne oraz bezpieczne. Możliwe jest również wykonanie własnej czarnej pasty do zębów z węglem aktywnym. W celu przygotowania takiego produktu należy wykonać kilka prostych kroków:

  1. Zakup węgla aktywnego w aptece - koszt około 4 złotych, dostępne w większości aptek w postaci tabletek bądź kapsułek. W celu wybielania zębów lepszym rozwiązaniem są kapsułki, ponieważ do przygotowania naturalnej czarnej pasty do zębów potrzebna jest sproszkowana postać aktywnego węgla.
  2. Do sproszkowanego węgla należy dodać odrobinę wody bądź oleju kokosowego. Dodanie tłuszczu może zwiększyć właściwości antybakteryjne i odkażające, ponieważ badania pokazują, że olej kokosowy przejawia takie działanie.
  3. Tak przygotowaną ekologiczną czarną pastę do zębów z węglem aktywnym można przechowywać w szczelnym pojemniku, który będzie chronił ją przed działaniem wilgoci.

Jeśli posiadamy przygotowaną eko czarną pastę do zębów należy zająć się jej nakładaniem na zęby. W przypadku czyszczenia uzębienia pastą wykonaną z aktywnego węgla mamy dwie drogi, które różnią się od siebie działaniem. 

  1. Pierwsza opcja to tradycyjne nakładanie czarnej pasty do zębów na szczoteczkę i normalne szczotkowanie. Jest to opcja prosta, powszechnie znana i wygodna. Niesie ze sobą jednak ryzyko uszkodzenia szkliwa zębów. Aktywny węgiel, który działa na szkliwo zębów pod silnym naciskiem może go osłabić, a nawet całkowicie usunąć szkliwo z powierzchni zęba. 
  2. Alternatywą dla powyższego rozwiązania jest nakładanie czarnej pasty do zębów z węglem aktywnym na zęby oraz pozostawienie jej w takiej postaci przez kilka minut. Wymaga to nieco więcej cierpliwości oraz z pewnością jest bardziej nudne, jednak nieporównywalnie bezpieczniejsze dla szkliwa. W tym przypadku cząsteczki aktywnego węgla działają na powierzchnię zęba samoistnie, bez siły tarcia i nacisku, przez co nie niszczą szkliwa, a jednocześnie filtrują go z zanieczyszczeń powodując wybielenie zęba. 

Popularnym rozwiązaniem jest stosowanie czarnej pasty do zębów wybielającej przez okres kilku dni, a następnie zrobienie tygodniowej przerwy. Po kilku powtórzeniach takiego cyklu zęby z pewnością będą o wiele czystsze oraz zalśnią śnieżnym blaskiem, przy okazji nie niszcząc w żaden sposób szkliwa i pozostawiając strukturę zęba nienaruszoną.

Opinie o czarnej paście do zębów z węglem aktywnym i najważniejsze cechy. 

Węgiel aktywny wykazuje wiele pozytywnych cech i działań, które wspomagają czyszczenie zębów powodując ich wybielanie. Największe zalety to między innymi:

  • filtrowanie substancji wszelkiego typu z powierzchni zębów, między innymi czerwonego wina, kawy, herbaty czy papierosów
  • bezpieczne działanie, w przypadku samoistnego oddziaływania na powierzchnie zęba 
  • prostota użycia - wystarczy nałożyć pastę na zęby i poczekać kilka minut
  • szybkie i skuteczne efekty, które zadowolą każdego klienta
  • polecane przez dentystów, stomatologów i lekarzy 

Wielu internautów oraz ludzi, którzy mieli styczność z czarną pastą do zębów z węglem aktywnym chwalą jej działanie i są niesamowicie zadowoleni z efektów. Poprawa w wyglądzie zębów jest widoczna gołym okiem. Po stosowaniu czarnej pasty do zębów wybielającej uzębienie nabiera całkiem nowego, lśniącego niczym biały śnieg blasku, niezależnie od tego jaki był jego stan przed stosowaniem węgla aktywnego. Oczywiście osoby o naturalnie ciemniejszym zabarwieniu nie osiągną błyszczącej bieli, jednak poprawa wyglądu jest niekwestionowana oraz widoczna przez każdego. 

Węgiel aktywny naturalnie i ekologicznie - czyli sklep internetowy bionaura.pl

Możliwość zakupu węgla aktywnego w lokalnych aptekach czy drogeriach z pewnością ułatwia nabycie tego środka i stworzenie własnej czarnej pasty do zębów. Jednak bardzo wygodnym i interesującym rozwiązaniem jest zakup gotowej czarnej pasty do zębów z węglem aktywnym w sklepie internetowym bionaura.pl. Asortyment jest w pełni naturalny, produkty są ekologiczne, przebadane oraz sprawdzone. Skuteczność potwierdzona jest licznymi pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów, którzy chwalą profesjonalizm obsługi, podejście do klienta oraz naturalne bio składniki, z których składają się wszystkie rzeczy dostępne w sklepie. Zakup takiej gotowej, ekologicznej pasty do zębów jest rozwiązaniem zdecydowanie bardziej oszczędnym i wygodnym. Nie trzeba martwić się o rozdrabnianie i odpowiednie przygotowanie pasty. Wystarczy kupić, nawet nie wychodząc z domu, poczekać na dostawę i zacząć stosować. Efekty przyjdą niezwykle szybko. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl